درباره ندای سبز

فروشگاه ندای سبز در سال 1386 با هدف ایجاد شبکه اینترنت فراگیر ، شبکه محلی ، سیستمهای امنیتی ، تلفن های تحت شبکه   فعالیت خود را آغاز کرد. در این راستا با راه اندازی بخش های خود هر روز با افزودن بر کیفیت خدمات و توسعه آن تلاش می کند قطره ای کوچک از دریای بیکران فناوری اطلاعات در ایران باشد.
ندای سبز با متخصصینی که  سابقه کار چندین ساله در امور ارتباطات بی سیم داشته اند ، طرحهای بسیاری را در سطح کشور از مشاوره تا اجرا بر عهده داشته است . مهمترین هدف این شرکت اجرای اصولی پروژه های ارجاع شده با ارتقاء دادن دانش فنی متخصصین خود از طریق تحقیق و بررسی شبکه های بی سیم و باسیم در سطح وسیع می باشد . به همین منظور از ابتدای ورود شبکه های وایرلس به ایران ، همواره جزو پیشگامان ارائه طرحهای وایرلس در سطوح مختلف از جمله اینترنت ، شبکه ، VoIP ، VPN و غیره بوده است . جایگاه مشاوره در اجرای طرحهای شبکه از هر نوع بسیار مهم و حیاتی است که متاسفانه در ایران هنوز بهای لازم به ان داده نشده و در تلاش است از طریق مراجع قانونی از جمله سازمان نظام صنفی رایانه ای این موضوع را در دستور کار تمامی نهادهای دولتی قرار دهد .
ندای سبز افتخار دارد همزمان با حفظ کیفیت خدمات ، قیمت را در پائین ترین حد ممکن نگهداشته است .

توانمندیها :

ندای سبز با توجه به تخصص و تجربه چند ساله بدست آورده و در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب
در زمینه شبکه های انتقال داده های مخابراتی  و صنعتی در زمینه های زیر فعالیت خود را آغاز کرد :
1-    ارائه اینترنت پرسرعت با روزآمد ترین روشها از جمله wireless ، ADSL2+ 
2-    مشاوره و طراحی و اجرای شبکه های  WAN , LAN , WLAN
3-    فروش و نصب تجهیزات وایرلس
4-    فروش و نصب و انتقال سیستمهای تلفن تحت شبکه
5-    نماینده برندهای برتر دیتا پرژکتور
6-    ارایه دهنده خطوط  SMS با پیش شماره 3000

نمایندگی :
نماینده رسمی فروش و گارانتی مودم های مگانت  
نماینده رسمی اینتر نت شرکت مخابرات

1- شبکه - network
در زمینه شبکه فعالیتهای ندای سبز به دو بخش تجهیزات  wireless , access  تقسیم میشود که ذیلا" توضیح مختصری راجع به هر یک داده شده :
1-1- تجهیزات access  :
این فروشگاه از سال 1387  در زمینه فروش و نصب و نگهداری این تجهیزات  با داشتن کادر مجرب دارای مدارک معتبر cisco و Microsoft     فعالیت  داشته و در زمینه  نصب و  راه اندازی انواع dslam  ها برای مجتمعها و ادارات تجربه کافی را دارا می باشد .
1-2- شبکه بی سیم (wireless  ):
ندای سبز با داشتن سابقه چندین ساله در ارائه خدمات بی سیم و پس از کسب تجارب فراوان و بر اساس نیاز مشتریان  استفاده از برند های ذیل را توصیه مینماید  و در صورت استفاده از مشاوره و اجرای سیستم ها توسط این شرکت ، عملکرد آنها را ضمانت می کند :

 
Cisco -  Redline - Solectek - proxim -  Alcon - Senao - teletronics

2- اینترنت - internet
ندای سبز خدمات اینترنت خود را روشهای ذیل به مشتریان ارائه می نماید که بسته به شرایط مکانی مشترکین به آنها پیشنهاد میشود:

1-    ADSL2+ : این شرکت نماینده رسمی مخابرات و آسیاتک (دارای مجوز PAP ) در استان فارس می باشد و در حال حاضر  به مشتریان شهر شیراز سرویس بدون نقص ADSL2+ را ارائه می دهد. 
 
2-    Wireless : این سرویس به دو روش Outdoor و Indoor  انجام می شود . برای کلیه مشترکین که نیاز به پهنای باند زیاد دارند و یا خارج از محدوده شهری هستند . برای فواصلی تا 80Km و پهنای باند 72M امکان ارائه سرویس میباشد. همچنین برای اجرای شبکه داخلی بصورت وایرلس برای کافی نت ها و امثال آن.
 
شماره حساب ما
 
بانک ملت
شماره کارت :
شماره حساب : 19 / 1780170
بنام : امین درودچی

  
اطلاعات تماس
 
آدرس : شیراز . خیابان ملاصدار . کوچه 2 . مجتمع تجاری پارس (PC Center) . طیقه 5 . واحد 504
تلفن تماس : 6160
تلفن پشتیبانی : 6474728
نمابر : 6474695
پست الکترونیک : info@nsdata.ir